Roeibestuur en roeicommissies

Het bestuur van Vada roeien bestaat uit de volgende personen, elk met hun specifieke aandachtsgebied:

 

 

Voorzitter

Alex Grashof
voorzitter@vadaroeien.nl

Secretaris

Dieuwke Klaver
roeien@wsv-vada.nl

Penningmeester

Alja Bastiaansen
penningmeester-roeien@wsv-vada.nl

Jeugdcommissaris

Wolf Knab
jeugd@vadaroeien.nl

Wedstrijdcommissaris

Machiel Spuij
wedstrijden@vadaroeien.nl

Materiaalcommissaris Frans van Duikeren

 

Commissies en contactpersonen

Kledingcommissie

Susan Parren
susanparren@hotmail.com
Maria Trinn
me.trinn@chello.nl

Proevencommissie

roeiproeven@vadaroeien.nl

Vada Varia

Judie Ghuijs-Rijckaert
judie@chello.nl

Communicatiecommissie

communicatie@vadaroeien.nl

Nieuweledencommissie

Marianne Veltman
nieuweleden@vada-roeien.nl

Jeugdcommissie

Gretha Hijmans, Wolf Knab
jeugd@vadaroeien.nl

Instructiecommissie

instructie@vadaroeien.nl

Beheer en onderhoud vlot 

Dick Legger (Willem Roskam)

Onderhoud tuin en terrein

Lineke van Dongen

Schoonmaak loods/kleedkamers

Dingena Donner

Beheer en onderhoud kraan 

Ruud Jordens

Beheer en onderhoud botenwagens 

Frans van Duikeren

 

 

Aanspreekpunten activiteiten Vada-roeien

Bij de organisatie van Vada roeien zijn veel vrijwilligers betrokken. Wij hebben een bestuur, commissies, een aantal overlegvormen en tal van activiteiten met een eigen organisatie. Voor elke activiteit is er vanuit het roeibestuur een aanspreekpunt. Een overzicht hiervan vind je in het pdf: Aanspreekpunten activiteiten Vada-roeien

SPONSORS

Beginnerscursus VADA Roeien 2019

Of het nu gaat om de perfecte cadans van een acht of de vrijheid in een skiff, het geeft een 'kick' als je met je boot soepel door het water glijdt. Dat gevoel kun je niet beschrijven, dat moet je ervaren. In april-mei 2019 is de jaarlijkse beginnerscursus om nieuwe leden te werven en op te leiden. Er is een beperkt aantal plaatsen en vol=vol. Je kunt je tot uiterlijk 6 april 2019 inschrijven voor deze cursus door te mailen naar beginnerscursus@vadaroeien.nl.

Download folder 2019

Agenda
  • 30.05.2019 | 07.00
    Dauwroeien Hemelvaart
  • 04.06.2019 | 18.00
    Instructie zwembad De Vrije Slag
  • 12.06.2019 | 20.30
    Veiligheidsavond
  • 18.06.2019 | 18.00
    Instructie Zwembad De Vrije Slag
  • 28.06.2019
    VADA skiffkamp